Карбонова плівка - Тюнинг-студия "VIPLife"
Карбонова плівка

Показано 1–21 из 59 результатов

Карбонова плівка, плівка під карбон. Купити карбонову плівку: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса

Плівка карбон або карбонова плівка – відмінний спосіб надати оригінальний і неповторний вигляд свого автомобіля як зовні, так і всередині. Крім того, плівка під карбон 3D захистить Ваш автомобіль від бітуму, ультрафіолету, каменів на дорозі, сповільнить корозію металу авто. Дана плівка під карбон 3D підходить не тільки для автомобілів, але і для обклеювання мобільний телефонів, ноутбуків, мототранспорту, яхт і катерів і багато іншого.
Карбонова плівка додасть Вашому автомобілю, телефону і т.п. стильний і витончений вид, приємний на дотик. Купити карбонову плівку в Києві, Ірпені, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві з доставкою по всій Україні Ви можете в нашому магазині за хорошою ціною від різних виробників.

Плівка під карбон 3д для кузовних робіт, рулон – 1,22м або 1,52м шириною, клейовий шар з Мікроканали для легкої обклеювання:
1) европейском матеріали і клей. Доступно в кольорах: чорний, білий, салатовий, фіолетовий, червоний, сірий / срібло, золотий, жовтогарячий, жовтий, темно-синій, синій.

2) Німецькі та азійських матеріали і клей. Доступно в кольорах: чорний, білий, салатовий, фіолетовий, червоний, срібло, золото, помаранчевий, жовтий, синій, блакитний, малиновий, рожевий, хакі (мілітарі / військовий / болотний), світло-блакитний. Є плівка під карбон як з великим, так і з дрібним / середнім зерном.

Плівка карбон під лаком 2д, 4д, 5д, 6д для кузовних робіт, рулон – 1,52м шириною, клейовий шар з Мікроканали для легкої обклеювання:
1) европейском матеріали і клей. Доступно в кольорах: чорний, білий, червоний, сірий / срібло, синій.

2) Німецькі та азійських матеріали і клей. Доступно в кольорах: чорний, білий, салатовий, фіолетовий, червоний, срібло, золото, помаранчевий, жовтий, синій, блакитний, малиновий, рожевий, хакі (мілітарі / військовий / болотний), світло-блакитний.