Плівки для тонування фар - Тюнинг-студия "VIPLife"
Плівки для тонування фар

Показано 1–21 из 24 результатов

Плівки для тонування фар: продаж, ціна. Купити плівку на фари в Києві. Тонувальні плівки для фар

Тонування фар плівкою, бронювання фар плівкою – правильне рішення для тих, хто цінує свої гроші і дуже любить своє авто. Тонування фар захисною плівкою 2в1 – це не тільки захист фар, а й унікальний тюнінг фар автомобіля.
Тонування фар плівкою, тонування фар плівкою – додасть не тільки оригінальний дизайнерський вигляд Вашому авто виділивши його з сірої маси інших авто на дорозі, але і захистить фари і противотуманки Вашого авто від каменів і інших дрібниць на дорозі. Бронювання фар, бронювання фар тонуючої плівкою не дозволить зруйнувати автомобільну оптику!
Плівка для бронювання фар, противотуманок з тонуючим ефектом не тільки захищає і змінює колір фар або протитуманних фар, а й змінює сам колір світла, який виходить з фар або протитуманних фар.
Сам процес обклеювання бронюючої плівки для тонування фар являє собою дуже простий процес. Слід наклеїти плівку зовні на скло фари, і Ви отримуєте стильний дизайн фар разом із захисною тонировочной і антигравійної функцією + міняєте колір світла, що є не менш важливим фактором для наших доріг. На практиці показано, що в тумані краще видно жовтий колір, ніж просто білий.
Тонування фар і противотуманок плівкою 2в1 для бронювання та захисту фар -забезпечити Вашому авто однорідний колір поверхні фар як при проникаючому, так і при падаючому освітленні. При правильній тонування поверхні фар бронюючої плівкою їх світлонепроникність становить 85-90%.
Вся плівка для фар 0,3м (30см) шириною поставляється безпосередньо з фабрик під брендом ТМ “VIPLIFE” у фірмовій картонній упаковці з короткою інструкцією з нанесення.