Консервація та чищення ДВС

moyka-i-chistka-dvs

Двигун – основний вузол, від працездатності якого залежить якість експлуатації транспортного засобу, техніки. Найважливішим інженерним завданням є підготовка двигуна до тривалого зберігання, перерви в експлуатації. Завдяки спеціальним технікам, складам з антикорозійним ефектом (летучими інгібіторами корозії) можна провести консервацію агрегату на короткий термін, наприклад, на 2-3 місяці, або до 6 років. Грамотна та комплексна процедура захищає не тільки внутрішній пристрій двигуна, а й зовнішні його частини.

Студія тюнінгу та стайлінгу VIPLife – пропонує люксові послуги з урахуванням найвищої якості. Для постійних та нових клієнтів дбайлива хімчистка, професійна консервація для захисту головного вузла, збереження техніки якомога довше у доброму стані.


Підготовка двигуна внутрішнього згоряння до простою

Мотори не тільки потребують чищення та консервації перед тривалим зберіганням без використання за призначенням. Часто завдання постає перед зимовим періодом. Підготовчі роботи та обробки зачіпають агрегати дизельного, бензинового, газового типу, автомобільні мотори, ДВЗ плавзасобів, скутерів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки.

Перед тим, як розпочати виконання замовлення, майстер студії «VIPLife» огляне агрегат, уточнить, за яких умов і скільки часу буде здійснюватись зберігання без експлуатації. Важливо, щоб ДВЗ знаходилося в сухому місці. Якщо йдеться про гаражі, то необхідно подбати про вентиляцію, виключити сезонні підтоплення, попадання снігу та дощу.

Детейлінг-центр «VIPLife» проводить чистку простору під капотом і двигуна легкових, вантажних машин, іншої техніки. Роботи здійснюються з використанням ліцензованих, безпечних та ефективних мийних складів від провідних міжнародних фірм-виробників. Після чистячих та миючих процедур оброблювана зона деталі проробляються консервантами тривалої дії. Повноцінний запуск двигуна після консервації гарантований.

obrabotka-motora

Хімчистка ДВС проводиться акуратно та ретельно. Опрацьовується кожна деталь, усі дрібниці. Саме цей факт дозволяє:

 • своєчасно виявити тріщини, відколи, діри в патрубках, через які може просочуватися рідина;
 • виключити ризики потрапляння всередину двигуна бруду;
 • зробити процес ТО простим, безпечним, ефективним і досить швидким;
 • збільшити термін служби гумових деталей під капотом, а також ізоляційних матеріалів та ущільнювачів.

Повне опис роботи включає численні етапи. І часто список манпуляцій змінюється в залежності від техніки, побажань клієнта та стану двигуна. У середньому захід із хімчистки займає до 4-х годин. Процедура застосовується лише на холодному двигуні, тому краще залишити агрегат у студії стайлінгу VIPLife для повноцінного обслуговування.

Під час підготовки до хімчистки оглядається підкапотний простір, знімаються захисні кожухи, кришки, всі електронні нестійкі до вологості пристрою закриваються спеціальними екранами, іншим гарантованим захистом.

Після того, як весь процес очищення та консервації буде закінчено, витримується пауза (до 200 хвилин). Це важливо для формування оптимальної адгезії препаратів, що консервують, висихання шару захисту.

На професійну хімчистку та консервацію ДВС об’єктивно потрібен щонайменше один повний день. Якщо спочатку простір під капотом, сам двигун забруднений досить сильно, термін перебування агрегату на станції технічного обслуговування може збільшитися.

Консервація моторного відсіку: цілі

Консервуючи препарати використовуються для фіксації ефекту чистоти та захисту від корозії, негативних факторів довкілля під час затяжної стоянки. Кошти використовуються з урахуванням техніки безпеки. Їм властива висока адгезія та проникаюча характеристика. Вони створюють особливу плівку на попередньо очищених оброблюваних деталях, яка перешкоджає проникненню пилу, вологи, отже захищає від іржі (ефекту розвитку корозії). Залежно від препарату, який застосовується, захисний шар плівки характеризується термостійкістю (іноді до 240 градусів). Сертифіковані брендові консерванти продовжують термін служби пластикових та гумових деталей, підвищують рівень герметичності пильовиків.

Вартість послуги хімчистки та консервації остаточно озвучується після огляду ДВЗ. Ціна може змінитися в залежності від ступеня забрудненості агрегату та побажань замовника. Команда студії VIPLife готова до діалогу. Зручний гнучкий графік роботи, прийнятна цінова політика та якісне обслуговування допоможуть вам заощадити час, нерви та грамотно підготувати двигун внутрішнього згоряння, наприклад, для зими, до тривалого простою.

Дізнайтесь вартість консервації та чищення Вашого авто

  Ваше имя (обязательно)

  Номер телефона (обязательно)

  Відгуки

  Тюнинг-студия Виплайф
  4.6
  На основі 128 відгуків
  powered by Google
  Kirill Turowskij
  Kirill Turowskij
  08:04 15 Mar 21
  Обратился в этот сервис, так как он оказался ближе всего к дому. Ребята сделали тонировку в круг, полоску на лобовое и... шлифовку, полировку и бронирование плёнкой фар. Соотношение цена-качество хорошее. По времени получилось немного дольше заявленных сроков, но это ничего, сложно сразу оценить время для конкретной машины, особенно если она не популярна. Хотелось бы дать совет: всё-таки, лучше информировать клиентов о действующих ГОСТах на светопропускную способность стёкол передней полусферы (хоть наша полиция пока этого не проверяет). А так - спасибо, отличная работа.читати далі
  Илья Шершавец (G1vn)
  Илья Шершавец (G1vn)
  15:55 08 Feb 21
  Сделали тонировку по кругу. Всё понравилось, спасибо. Рекомендуем!
  костя ягутов
  костя ягутов
  09:20 08 Jan 21
  В общем все хорошо. Ожидал конечно большего от самой станции, помещения, территории.. типа ж позиционируют себя не как... гараж-сервис.. по факту это гараж-сервис, но с пометкой премиум.Это единственное, что не оправдало понятие "ожидания/реальность". По исполненной работе вопросов нет, все вроде хорошо, аккуратно, быстро.. посмотрим через неделю после мойки стекол что там и как..А так рекомендую..читати далі
  Виктория Тетерина
  Виктория Тетерина
  17:27 07 Jan 21
  Профессионалы своего дела! Есть большой выбор плёнок! Рекомендую!
  Саша Литвиненко
  Саша Литвиненко
  08:59 01 Nov 20
  Отличный сервис , собаке в машине стало плохо, домашними усилиями даже не стали ничего делать, сразу обратились к... ребятам.Чисто , качество и на высоком уровне!!!Салон свежий и в отличном состоянии. Я рекомендую и советую всем кому нужны услуги химчисткичитати далі
  Переглянути всі відгуки