Обклеювання авто плівкою – сучасний захист кузова авто і стайлінг!
Автовініл – це більше, ніж фарба …

Отже, автовініл в першу чергу це:

– захист кузова автомобіля від відколів, каменів, подряпин

– яскравий стильний вигляд, який підкреслить Ваш статус і виділить Ваше авто серед інших

– фарба XXI століття! Так, так – саме нова альтернатива фарбування!

– авто плівка застосовується не тільки на деталях кузова автомобіля, з її допомогою можна обклеїти смартфон, ноутбук, меблі, холодильник, катер, деталі інтер’єру і екстер’єру і ще багато чого. Тут вже наскільки вистачить Вашої фантазії 🙂

– новий вид салону автомобіля! За допомогою вінілових самоклеючих ПВХ плівок можна змінити інтер’єр салону автомобіля!

– захист фар і стопів (задніх ліхтарів) з можливістю змінити їх колір або просто злегка затонувати

Вінілова плівка на авто буває різних видів:

– для фар, стопів і задніх фар / автомобільної оптики (з їх допомогою Ви можете захистити фари, а також затонировать з ефектом захисту)

– прозорі захисні антигравійне бронеплівкою з поліуретану і вінілу для захисту кузова автомобіля від бітуму, гравію, граду, пескоструя, пташиного посліду та інших “неприємностей” на наших “чудових” дорогах, які залишають відколи на авто

– декоративні вінілові плівки 2д / 3д / 4д і 5д / 6д з імітацією текстури карбону, шкіри змії / пітона і алігатора, шліфованого металу і алюмінію, дерева, текстури мату з діамантовою крихтою.

Більшість декоративних вінілових плівок можуть не тільки зробити Вашу обклеєну деталь оригінальної завдяки своїй текстурі, але і захистити її від зовнішніх різних впливів завдяки своїй міцності і товщини! Адже багато декоративні самоклеючі плівки ПВХ мають велику товщину більш ніж 150мкр, а цього цілком достатньо, що б перекрити невеликий скол, подряпину або навіть малий отвір в деталі!