Тонування фар плівкою, обклеювання фар плівкою. Плівка для тонування фар Київ, Ірпінь-ціна

Тонування фар плівкою головного світла і тонування задніх стопів плівкою в даний час знайшов широку популярність. Тонування фар плівкою створює єдиний стильний і загадковий образ вашого автомобіля (особливо якщо ви власник автомобіля темного або чорного кольору). Крім чорного кольору нерідкі випадки тонування фар в колір кузова автомобіля.

Тонування фар плівкою являє собою наклеювання спеціальної тонувальної плівки на скло фари. Така плівка, з полімерними пластифікаторами, забезпечує однорідний колір поверхні фар як при проникаючому, так і при падаючому освітленні.

Надаємо Вам новинку на українському ринку – плівка хамелеон для тонування фар. Обклеювання і тонування фар плівкою хамелеон зробить Ваше авто неповторним! Перегляньте відео нижче з тонованими фарами плівкою хамелеон на Хонді акорд купе.

 

При тонуванні фар спеціальною плівкою їх світлопропускаемость дорівнює 85-95%
Також, надаємо послуги з полірування фар перед обклеюванням! Полірування фар проводиться в 3-и етапа з використанням 3-х різних паст для полірування.

Для тонування оптики ми використовуємо плівку тільки провідних європейських брендів і гарантуємо своїм клієнтам високу якість проведених робіт.
Так само крім класичного чорного кольору плівки для тонування фар, наша студія VIP Life Tuning використовує кольорові плівки для фар. Це писк сезону. Склад плівки дає високі показники розмірної стабільності і стійкості до впливу навколишнього середовища протягом тривалого терміну застосування.
Послуга з Тонування автомобільної оптики плівкою займе всього пару годин. Ціни на тонування фар залежать в першу чергу від складності виконання робіт. Зазвичай ціна на тонування фар і стопів звичайною плівкою або плівкою хамелеон в комплекті обходиться від 500грн за пару до 2000грн.

 

Тонування фар плівкою в Києві допоможе захистити оптику від поширених несприятливих умов під час їзди: попадання дрібних каменів і гарячого піску від зустрічних авто. Запам’ятайте, краще попередити проблему і убезпечити себе, ніж потім шукати відповідну оптику.

Тонування фар еластична, тому прийме будь-яку, навіть найскладнішу форму. Немає значення, яка фара У вашого авто, плівка ідеально ляже на поверхню і буде витримувати серйозні навантаження.

Одним і основних переваг є те, що обклеювання фар плівкою не спотворює світлопередачу і не заважає комфортному водінню в будь-який час дня і ночі.

Якісна тонування передніх фар, здійснена в нашій компанії, значно поліпшить зовнішні характеристики машини, роблячи її більш стильною і оригінальною. Також, плівка зможе вміло приховати наявні недоліки оптики.

Догляд за тонованою поверхнею простий і не вимагає особливих зусиль. Особливу обережність слід дотримуватися тільки в перший час після поклейки. Далі доглядати за тонованими фарами потрібно також, як і за авто в цілому. Уникайте попадання прямого сильного напору миючої техніки, щоб плівка не відклеювалася по краях і не деформувалася. Також, небажане потрапляння на плівку розчинників і лужних миючих засобів.

При дбайливому ставленні, тонування фар плівкою вірно і надійно прослужить близько п’яти років, при цьому, збереже всі свої початкові характеристики і особливості.

Фахівці нашої компанії завжди враховують всі побажання і вимоги своїх клієнтів. Професійні майстри з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання, які можуть у Вас виникнути.

Якщо вам необхідна якісна тонування фар плівкою досвідченими фахівцями, звертайтеся в нашу компанію і всі ваші очікування перевершать самі себе!

Дізнайтеся вартість обклеювання вашого авто

    Ваше имя (обязательно)

    Номер телефона (обязательно)