Обклеювання авто в хамелеон, перламутр. Обклеювання автомобіля плівкою хамелеон, білий перламутр Ірпінь, Київ: ціна

Обклеювання авто в хамелеон і перламутр-незвичайний вигляд вашого автомобіля!

Плівка хамелеон на авто різниться за своєю текстурою. Це означає, що вона по-різному відображає колір, за рахунок свого 3d рельєфу. У продажу можна знайти не тільки класичну глянсову плівку хамелеон, але і більш цікаві варіанти, на зразок матовою або карбонової. Найновішими матеріалами кольору хамелеон є плівки з імітацією шкіри і Автовініл під назвою «Матриця» або «мозаїка».

 

Перлова, вона ж перламутрова плівка на авто є різновидом вінілу кольору хамелеон. Головна відмінність перлової плівки від хамелеона полягає в основному кольорі. Якщо точніше, плівка під перли Біла. Автовініл хамелеон, в свою чергу, є темною, з відтінками бордового, синього, зеленого, фіолетового і навіть чорного. Але так само, як і плівка-хамелеон, перламутровий вініл здатний змінювати свій колір в залежності від кута огляду.

Перлова плівка, зазвичай представлена глянцевим вінілом і набагато рідше матовим. Вініл перлового кольору чудово копіює колір натурального перламутру. На світлі така плівка переливається від світло-рожевого до світло-зеленого і інших відтінків. Як правило, таким вінілом покривають білі машини, що робить їх ще красивіше. Білу перламутрову плівку можна поєднувати зі звичайним автовінілом кольору хамелеон. При такій комбінації досягається значний контраст між темними і світлими тонами. Плівкою хамелеон обклеюються бічні сторони, а перламутром покривається бампер, капот, дах і багажник. Це класичне поєднання, на зразок чорного і білого вінілу, тільки тут використовуються плівки, здатні змінювати свій колір, що виглядає в рази цікавіше.

Преимущества оклейки автомобиля пленкой

Зміна зовнішнього вигляду автомобіля за кілька днів
Захист лакофарбового покриття автомобіля від відколів і подряпин
Легкий демонтаж плівки

Основные цвета пленки хамелеон.

На данный момент можно купить пленки хамелеоны самых разных оттенков. Основная масса цветов представлена в виде глянцевого и матового винила. Винил с эффектом хамелеона, по большей части, является двухцветным, т. е. имеет два основных оттенка, иногда можно купить пленку хамелеон с тремя основными цветами.

 

Оттенки перламутровой (жемчужной) автопленки.

У продажу представлено кілька основних кольорів вінілу під перли. Додатково в матеріал плівки можуть входити блискітки, які створюють додатковий ефект.У перламутрового вінілу основним кольором є білий, тому перехід походить від білого, до світлих відтінків різних кольорів, на зразок рожевого або зеленого.

Свойства матовой и глянцевой пленки для оклейки авто:

Повна обклеювання авто плівкою займе всього від декількох днів до тижня;
Термін служби плівки від 10 років
Автоплівка стійка до впливу парів дизпалива і бензину, хімічних рідин, гарячій воді;
Плівка не боїться морозу, спеки, стійка до перепадів температури і вологості
Автомобільні плівки не жовтіють і не вигоряють на сонці
При правильному нанесенні, плівки не відклеюються самі, зате без слідів знімається при необхідності
Обклеєна плівкою машина піднімається у вартості на 15-20%
Узнайте стоимость оклейки вашего авто

    Ваше имя (обязательно)

    Номер телефона (обязательно)