Обклеювання в карбон. Обклеювання авто плівкою під карбон, карбонової плівкою. Ціна-Київ, Ірпінь, Буча

Обклеювання автомобіля карбоновою плівкою в м. Київ – м. Ірпінь) – якісно за хорошою ціною

Технологія карбонового матеріалу була винайдена на початку 80 – х років минулого століття в Німеччині. Пролетіли десятиліття і переваг зараз набагато більше ніж колись. Обклеювання авто під карбон – не тільки краса, але і захист. Лютий мороз або сорокаградусна спека, дощ, сніг або град – плівка під карбон стійка до природних явищ. Ця технологія створена для автомобілів, з урахуванням всієї жорсткості експлуатаційних умов і є одним з найнадійніших засобів захисту машин від відколів, подряпин, корозії.

Обклеювання авто плівкою під карбон – стильний захист вашого автомобіля!

Технологія карбонового матеріалу була винайдена на початку 80 – х років минулого століття в Німеччині. Пролетіли десятиліття і переваг зараз набагато більше ніж колись. Обклеювання авто під карбон – не тільки краса, але і захист. Лютий мороз або сорокаградусна спека, дощ, сніг або град – плівка під карбон стійка до природних явищ. Ця технологія створена для автомобілів, з урахуванням всієї жорсткості експлуатаційних умов і є одним з найнадійніших засобів захисту машин від відколів, подряпин, корозії.

Плівка під карбон володіє високою еластичністю, що дозволяє обклеювати деталі будь-якої складності. Ця плівка стійка до впливу ультрафіолетових променів, подряпин від гравію та інших неприємностей на дорозі. Технологія обклеювання автомобіля плівкою під карбон має три основних призначення:

Стайлінг авто-індивідуальність. Кращі матеріали-3м, Arlon, Hexis
Зміна кольору деталі всього за пару годин!
Обклеювання в якості захисту лакофарбового шару

Обклеювання авто плівкою під карбон – це практичність! Плівку можна використовувати для зовнішнього і внутрішнього дизайну: вона точно повторює всі вигини деталей Вашого автомобіля. Повна обклеювання авто під карбон значно дешевше ніж забарвлення (в залежності від автомобіля, бренду плівки і терміну виконання роботи) і цей процес займає набагато менше часу (приблизно від 2-х до 5-ти днів для повного обклеювання авто). Ви можете значно перетворити зовнішній вигляд вашого автомобіля, зробивши його авторським, унікальним і ексклюзивним засобом пересування, причому без особливих грошових витрат.

Свойства карбоновой пленки для оклейки авто:

Повна обклеювання авто карбонової плівкою займе всього від декількох днів до тижня. А обклеювання, наприклад, капота займе в середньому пару годин!
Термін служби плівки в середньому 5 років
Карбонова плівка стійка до впливу парів дизпалива і бензину, хімічних рідин, гарячій воді
Плівка не боїться морозу, спеки. Стійка до перепадів температури і вологості
Карбонові плівки не жовтіють і не вигоряють на сонці
При правильному нанесенні, карбонові плівки не відклеюються самі. Без слідів знімається при необхідності. Не пошкоджують ЛКП автомобіля!
Обклеєна карбоном машина піднімається у вартості до 15%
Дізнайтеся вартість обклеювання вашого авто

    Ваше имя (обязательно)

    Номер телефона (обязательно)

    Обклеювання авто під карбон-сучасна і якісна технологія! Плівка під карбон являє собою гнучкий, безусадочний і довговічний матеріал: вона стійка до стирання і їй не страшні миючі засоби. Термін використання плівки під карбон становить в середньому 5-7 років. У будь-який момент плівку можна зняти або замінити без будь-яких пошкоджень автомобілю. Плівка під карбон має спеціальний клейовий шар з мікроканалами, які дозволяють нанести її без бульбашок і без застосування води, після якої часто залишається вологість під плівкою.

    Обклеювання авто під карбон дозволяє якісно реалізувати будь-яке дизайнерське рішення, захистити автомобіль від різних пошкоджень, приховати пошкодження і заощадити гроші і Ваш час.