Бронеплівка на авто-Антигравійний захист кузова

В процесі експлуатації на деталях кузова з’являються відколи і подряпини, найчастіше страждає передня частина автомобіля – капот, крила, бампер, дзеркала і фари. Захистити кузов можна шляхом обклеювання на нього прозорою антигравійної плівки. Захисна плівка на авто буває як вінілова так і поліуретанова, товщиною від 100 до 240 мікрон, у кожної з них є свої плюси і мінуси. Поліуретанова бронеплівка-товщі і міцніше ніж вінілова, але вона набагато дорожче, термін служби цієї плівки становить близько 10 років і вище. Вінілова-трохи тонше, але ціна набагато привабливіше, термін служби цієї плівки досягає в середньому 2-5років. Але, до мінусів вінілової можна віднести швидке вигорання (жовтіння), що дуже помітно на світлих автомобілях, а також маленьку товщину і те що вона рветься і найголовніший недолік – при несвоєчасному зняття остаеться багато клею і можливе пошкодження лкп.
Найголовніше, що Проблема вирішена і на дворі 21й століття! Представляємо увазі бронеплівку на авто поліуретанову виробництва США-PolorPro, UltraVision, Xpel, SunTek Plus, Madico, 3M, DeltaSkin Union, Llumar, SunTek, Llumar Platinum; Франція – HexisBodyfence; Корея – Nexgard, Nexfil, G-Suite, Stek. Дані бронеплівки на авто найміцніші на сьогодні-160 – 240мкр, без шегрені – абсолютна прозрачначность за рахунок поліуретаного складу, деякі з них не вигоряють і не жовтіють (особливо відмінно видно на білих автомобілях) плюс багато з них створюють ефект рідкого скла, мають усиленний ТОПкоат або Керамічеський шар-вода і бруд стікає і не так залишається на кузові з бронеплівкою. Також, ТОПкоат або керамічеський шар на антигравійної плівці надає більше блиску лакофарбовому на автомобілі!

Антигравійні поліреутаннові плівки настільки щільні за складом, що їх дуже важко проткнути!

Антигравійна плівка, вона ж-бронеплівка на авто, дозволяє зберегти Заводське ЛКП і заощадити на фарбуванні в майбутньому. Захисна плівка на автомобіль без праці демонтується не залишаючи слідів на деталях пофарбованих заводом. Дана послуга найбільш актуальна для власників нових авто, які бажають зберегти Заводське фарбування. Антигравійний захист кузова бронеплівкою робиться нами в найкоротші терміни-всього 1-2 дні потрібно нашим фахівцям на установку плівки повністю на капот, бампер, крила, стійки, дзеркала, внутрішні пороги, фари і протитуманні фари, полку заднього багажника, місця під ручками і кромки дверей. Для повного обклеювання всього кузова автомобіля антигравійної плівкою потрібно 3-5днів.

Сучасні технології нанесення плівки дозволяють покрити автомобіль повністю, але зазвичай захищають більш вразливі частини автомобіля. Останнім часом захисна плівка на автомобіль користується великою популярністю. Для антигравійного захисту кузова наші клієнти вибирають поліуретанову плівку, її властивості ідеально підходять для експлуатації автомобіля “нашими чудовими” дорогами.

Властивості антигравійної плівки для обклеювання авто:

Обклеювання авто антигравійною плівкою займе всього від декількох годин до тижня
Оклейка авто антигравийной пленкой займет всего от нескольких часов до недели
Антигравійна бронеплівка плівка стійка до впливу парів дизпалива і бензину, хімічних рідин, пташиного посліду
Плівка не боїться морозу, спеки, стійка до перепадів температури і вологості
Антигравійні Бронеплівки не жовтіють і не вигоряють на сонці за рахунок поліпшеного Топкоату
При правильному нанесенні, такі плівки не відклеюються самі, зате без слідів знімається при необхідності
Обклеєна бронеплівкою машина не втрачає у вартості і коштує дорожче від інших на авторинку за рахунок збереження заводського лкп без пошкоджень

Захист капота від відколів

Передня частина цієї деталі найчастіше страждає від потрапляють в неї дрібних каменів, що вилітають з під коліс попереду йдуть автомобілів. З цього ми рекомендуємо, в першу чергу, захистити ЛКП саме цієї деталі. Надійніше всього покрити деталь цілком, але якщо клієнт хоче заощадити ми можемо запропонувати захист тільки передньої його частини – 50 – 60 см. увага! Наші антигравійні поліуретанові бронеплівки витримують удари від каменів на максимальній дозволеній законодавством швидкості!

Узнайте стоимость оклейки вашего авто

    Ваше имя (обязательно)

    Номер телефона (обязательно)