БРОНЮВАННЯ фар та полірування фар – послуги з обклеювання фар прозорою захисною плівкою Ірпінь, Буча, Київ: ціна

БРОНЮВАННЯ фар-одна із затребуваних послуг нашої студії Віплайф. Ремонтні роботи на дорогах, фури, доверху наповнені гравієм і багато інших дорожніх неприємностей призводять до того, що фари вашого автомобіля покриваються подряпинами, тріщинами. Зберегти в первозданному стані оптику авто і нерви власника можна за допомогою БРОНЮВАННЯ фар антигравійною плівкою. Цей матеріал, товщиною 200-250 Мікрон, настільки міцний, що його досить важко проткнути гострим предметом. Нанесений на фари, він є найнадійнішим захистом для оптики автомобіля. При бронюванні фар спеціальною плівкою їх світлопропускаемость дорівнює 99%.

Процес по відновленню прозорості фар включає: шліфування фар + полірування фар + поклейка захисної прозорої бронеплівки / або тонувальної, за бажанням. Плівку клеїмо, що б захистити фари від швидкого пожовтіння і помутніння після полірування, а також дати пластику захист від відколів, каменів. Послуга з полірування фар і встановлення захисної бронеплівки на фари займає близько 2-3годин, в залежності від їх стану. Ціна за комплекс від 1200грн / пара.

Властивості плівки для обклеювання авто:

Захист оптики від різних пошкоджень (відколів, подряпин)
Плівка захистить нові фари від жовтизни і "каламутності". Відмінний вибір після полірування фар.
Антигравійна плівка рівномірно пропускає світло від фар
Доступна ціна проведення робіт з БРОНЮВАННЯ фар

Для бронювання оптики ми застосовуємо антигравійну плівку тільки провідних європейських брендів і гарантуємо своїм клієнтам високу якість проведених робіт. Застосовуємо антигравійні поліуретанові плівки про-ва SunTek, Llumar, 3M, Nexgard – Nexfil, а також гібридні плівки з ефектом Тонування про-ва SKL-USA.

Дізнайтеся вартість обклеювання вашого авто

    Ваше имя (обязательно)

    Номер телефона (обязательно)